Вход →
Поиск:            Написать нам
Лаборатория
Анализы и цены
Правила подготовки к анализам
Сдать анализы на дому

Диагностика
Узи диагностика
Кардиомониторинг

Физиотерапия
Описание
Область применения
Аутокинезотерапия
Электротерапия
Магнитотерапия
Ультразвуковая терапия
Прессотерапия
Лазеротерапия
Косультация вертебролога

Генетика
Описание
Прайс-лист
Генетический паспорт

Специальные предложения
VIP-программы
Паспорт здоровья
Программы комплекс. обследования

Страховая медицина
Общая информация
Информация для пациентов
Список страховых компаний с которыми мы сотрудничаем
Перечень услуг по страховому полюсу
Предложения по страховке
Оплата в кредит

Сотрудничество
Преимущества
Поставка оборудования

О нас пишут → У Чернівцях відкрито сучасну діагностичну лабораторію

Завдання влади – забезпечити доступ до якісного діагностування тим, хто цього потребує, але не має можливості оплачувати дороговартісні дослідження.
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Куліш під час урочистого відкриття в Чернівцях іта-лійсько-української медико-діагностичної лабораторії “Леонардо”. І таких домовленостей з власниками нового медичного центру очільнику крайової влади вдалося досягти. “Леонардо” має багато особливостей, які відрізняють її від інших чернівецьких лабораторій. Як відзначив начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Шкробанець, лабораторія “Леонардо” по вул. Буковинській, 25 — це не тільки місце забору аналізів та їх зберігання з метою подальшого переправлення до столичних лабораторій чи подібних закладів з більшими можливостями в інших реґіонах країни, а місце фахового дослідження аналізів, де відповідають за результат. Також це заклад, обладнаний найсучаснішою американською технікою, яка самостійно виконує дослідження матеріалу і видруковує результат, що цілком виключає вплив так званого “людського фактору” і пов’язані з цим помилки.
Володимир Куліш відзначив, що наразі, з відкриттям лабораторії такого рівня, область готова протистояти можливій другій хвилі епідемії грипу: тепер аналізи на наявність різних штамів грипу, в тому числі й AN1H1, можна робити просто в Чернівцях – у той час як під час першої хвилі ми змушені були відправляти їх на підтвердження до Києва та навіть Лондона.

Очільник крайової влади особливо відзначив соціальну складову в роботі медико-діагностичної лабораторії: адже 20% послуг, які тут надаватимуться, лабораторія виконуватиме безкоштовно для людей, які їх потребують, але не мають можливості оплатити. Володимир Куліш повідомив, що досяг домовленості з бізнесменами-медиками про те, що безоплатно тут діагностуватимуть насамперед дітей та людей похилого віку. Він розцінив відкриття італійсько-української лабораторії як перший крок у спілкуванні з італійським бізнесом.
Прес-служба ОДА

18 Декабря, 21:42, Автор: Taras Kudla