Вход →
Поиск:            Написать нам
Лаборатория
Анализы и цены
Правила подготовки к анализам
Сдать анализы на дому

Диагностика
Узи диагностика
Кардиомониторинг

Физиотерапия
Описание
Область применения
Аутокинезотерапия
Электротерапия
Магнитотерапия
Ультразвуковая терапия
Прессотерапия
Лазеротерапия
Косультация вертебролога

Генетика
Описание
Прайс-лист
Генетический паспорт

Специальные предложения
VIP-программы
Паспорт здоровья
Программы комплекс. обследования

Страховая медицина
Общая информация
Информация для пациентов
Список страховых компаний с которыми мы сотрудничаем
Перечень услуг по страховому полюсу
Предложения по страховке
Оплата в кредит

Сотрудничество
Преимущества
Поставка оборудования

О нас пишут → ЧДТРК

У Чернівцях відкрили нову сучасну медико-діагностичну лабораторію. Тут робитимуть різноманітні аналізи у короткі терміни, навіть ті, для яких зразки раніше везли до столиці. Цей медичний заклад відкритий за оригінальним проектом італійських лікарів. Він реалізований за підтримки посольства Італії в Україні. Нині в нашій державі працюють дві такі лабораторії у Києві.
Нова італійсько-українська лабораторія «Леонардо» не має аналогів на Буковині. Вона оснащена за сучасними вимогами світової медицини, каже генеральний директор Олександр Гріньов.
Олександр ГРІНЬОВ, генеральний директор діагностичної лабораторії «Леонардо»: «Ця лабораторія оснащена за останніми вимогами для виконання діагностичних аналізів. Тут є гарантія якості, тому що аналізатори гарантують достовірність результатів на 98,9%. Для цього використовуються сучасні італійські реактиви.»
Працівники лабораторії кажуть, швидке і точне проведення аналізів на цьому обладнанні потребує мінімального втручання людини і є значною допомогою у діагностуванні.

Юрій ЛЕСЮК, головний лікар діагностичної лабораторії «Леонардо»: «Достовірність аналізів це дуже велика допомога лікарю для встановлення правильного діагнозу і здіснення лікування.»
Відкриття приватної лабораторії - це ще один крок до покращення якості медичних послуг у Чернівецькій області, кажуть фахівці.
Ігор ШКРОБАНЕЦЬ, начальник Головного управління охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації: «Україна йде до того, що монополія державної медицини повинна бути ліквідована. Тому що тільки в конкурентних умовах народжується якісна послуга та якісне ставлення до людей.»
Протягом двох місяців співробітників лабораторії працювати з обладнанням навчали досвідчені італійські лікарі. Вони допомагатимуть проводити лабораторні обстеження ще протягом року.
Тіберіо ШМІДЛЕН, перший заступник Надзвичайного і Уповноваженого посла Італії в Україні: «Ця співпраця Італії та України тільки починається. Надіюся, що вона буде розвиватися надалі. Хочу сказати, що це не просто відкриття лабораторії, але ще й допомога людям.»
Окремим категоріям населення, які не мають можливості заплатити за проведення аналізів, у лабораторії «Леонардо» таку послугу надаватимуть безкоштовно.

Петро КУЗИК

18 Декабря, 21:45, Автор: Taras Kudla