Вход →
Поиск:            Написать нам
Лаборатория
Анализы и цены
Правила подготовки к анализам
Сдать анализы на дому

Диагностика
Узи диагностика
Кардиомониторинг

Физиотерапия
Описание
Область применения
Аутокинезотерапия
Электротерапия
Магнитотерапия
Ультразвуковая терапия
Прессотерапия
Лазеротерапия
Косультация вертебролога

Генетика
Описание
Прайс-лист
Генетический паспорт

Специальные предложения
VIP-программы
Паспорт здоровья
Программы комплекс. обследования

Страховая медицина
Общая информация
Информация для пациентов
Список страховых компаний с которыми мы сотрудничаем
Перечень услуг по страховому полюсу
Предложения по страховке
Оплата в кредит

Сотрудничество
Преимущества
Поставка оборудования

О нас пишут → Генуя пропонує партнерські стосунки Чернівцям

ЧЕРНІВЦІ, 7 грудня. /Наталія Команяк - УКРІНФОРМ/. Представники Італії висловили готовність розширити співпрацю з Чернівцями, зокрема у сфері будівельного бізнесу, а віце-мер міста Генуя запропонував налагодити партнерські стосунки між містами Чернівці та Генуя. Це відбулося під час зустрічі чернівецьким міським головою Миколою Федоруком делегації Італії у складі віце-мера Генуї Антоніо Фабрі та президента конфедерації будівельників Італії Карла Креста, які перебували в Чернівцях у зв'язку з відкриттям італійсько-української медико-діагностичної лабораторії "Леонардо". У зустрічі взяли також участь підприємці Олександр та Ольга Гріньови та їхній італійський партнер Джан Франко Джентілі, які спільно втілюють на Буковині медико-діагностичний проект. Про це УКРІНФОРМу повідомили в прес-центрі міськради.

Микола Федорук зазначив, що чернівчани, як прагматичні партнери, зацікавлені у конструктивній співпраці та реалізації конкретних проектів, які є нагальними для міста та його мешканців і цікавими для іноземних інвесторів. "Такі проекти завжди знайдуть підтримку і розуміння з боку міської влади ",- зазначив Микола Федорук.

Довідково. Відсьогодні в Чернівцях працює медико-діагностична лабораторія "Леонардо", аналогів якої ще немає в Західній Україні. Обладнана найсучаснішою американською технікою, лабораторія має змогу виконувати понад 300 видів різноманітних аналізів. втілюватиме у Чернівцях низку соціальних програм для населення, якими передбачаються безкоштовні консультації італійських спеціалістів та виконання 10% аналізів безкоштовно. Зокрема, безкоштовно лабораторія обслуговуватиме дітей-сиріт, дітей з важкими патологічними відхиленнями у розвитку, інвалідів та учасників ІІ світової війни, малозабезпечених,одиноких пенсіонерів.

18 Декабря, 21:49, Автор: Taras Kudla