Вход →
Поиск:            Написать нам
Лаборатория
Анализы и цены
Правила подготовки к анализам
Сдать анализы на дому

Диагностика
Узи диагностика
Кардиомониторинг

Физиотерапия
Описание
Область применения
Аутокинезотерапия
Электротерапия
Магнитотерапия
Ультразвуковая терапия
Прессотерапия
Лазеротерапия
Косультация вертебролога

Генетика
Описание
Прайс-лист
Генетический паспорт

Специальные предложения
VIP-программы
Паспорт здоровья
Программы комплекс. обследования

Страховая медицина
Общая информация
Информация для пациентов
Список страховых компаний с которыми мы сотрудничаем
Перечень услуг по страховому полюсу
Предложения по страховке
Оплата в кредит

Сотрудничество
Преимущества
Поставка оборудования

Будь-які аналізи робитимуть за кілька годин

У Вінниці на території ЦМС "Локомотив" відкрили сучасну клініко-діагностичну лабораторію "Леонардо". Тут робитимуть аналізи у найкоротші терміни. Навіть ті, які раніше везли до Києва. Таких лабораторій в Україні поки що тільки три: у Тернополі, Чернівцях (головне відділення) і відтепер у Вінниці.
- Унікальність лабораторії в тому, що всі аналізи робляться на місці з абсолютною точністю. Не потрібно нікуди їхати. Весь процес на одній території, - пояснив головний лікар лабораторії "Леонардо" Сергій Перегончук. - У результаті витрачається набагато менше часу.
Лабораторія "Леонардо" оснащена найсучаснішою апаратурою, яка потребує мінімум людського втручання. Всі аналізи робляться винятково на італійських і німецьких реактивах. Тут можна буде зробити загальний аналіз сечі, крові, гормонів щитовидної залози, репродуктивної сфери, бактеорологічні дослідження, діагностику алергії, патології вагітності, урогенітальних інфекцій, ДНК-діагностику тощо.
- У нас є кардіомаркери, які за 4 години визначають, є в пацієнта інфаркт міокарда чи немає. Більше у Вінниці такого ніхто не робить, - додає головний лікар. - Методика визначення харчової непереносимості запатентована. Тому тільки лабораторія "Леонардо" може впроваджувати цей метод діагностики на території України.
Усі звикли бачити велику лабораторію із чималою кількість людей, тут же, навпаки - тільки багато апаратури і персонал із шести осіб. Кваліфіковані лікарі-лаборанти пройшли навчання і стажування у провідних спеціалістів Італії, що разом із сучасним обладнанням гарантує стовідсоткову достовірність і якість результатів.
За словами генерального директора клініко-діагностичної лабораторії "Леонардо" Олександра Гріньова, компактна лабораторія своєю потужністю може охопити всіх пацієнтів Вінницької області.
- Кожен аналізатор здатен виробляти від 200 до 5000 аналізів за добу. Гематологічний аналізатор виконує за 14 секунд загальний розгорнутий аналіз крові 25 показників. Зазвичай, лаборанту на це потрібно до 40 хвилин і більше на одного пацієнта.
"Леонардо" - міжнародна мережа, яка розвивається і в Україні. Вперше лабораторію відкрили в Італії. У подальшому подібні лабораторії планують відкривати у всіх обласних центрах. Ціни тут досить приємні. Крім того, є спеціальні, так звані пакетні пропозиції, коли декілька досліджень беруться в один пакет, за рахунок чого меншає їх загальна вартість.
Велику увагу мережа лабораторій приділяє благодійництву. Протягом 2010 року працівниками зроблено більше 12,5 тисячі безкоштовних обстежень. Наприклад, до Дня захисту дітей проводився безкоштовний аналіз крові. Також були програми "Серцево-судинний риск під контролем", "Щитовидна залоза", "Дні турботи про печінку" тощо, де всім робилися безкоштовні дослідження.
На даний момент лабораторія "Леонардо" забезпечує знижку 5-15% усім особам із постійною втратою працездатності (інвалідністю) за наявності посвідчення.
У вінницьку філію інвестовано 650 тис. доларів.

 

http://misto.vn.ua/ua/archive/2011-06-08/days/3402
16 Июня, 16:41, Автор: Taras Kudla


Наконец то и в городе Виннице лаборатория ЛЕОНАРДО открывает свой полноценный филиал!

Лаборатория ЛЕОНАРДО инвестировала в открытие новой третьей лаборатории, 650 тыс. долларов. Она будет запущена с 1февраля 2011 года в Виннице.

Спектр исследований, проводимых лабораторией, будет включать гематологические, ПЦР, гормональные, биохимические, цитологические и исследования по онкомаркерам. Согласно европейским стандартам качества ISO 9001-2000 сети ЛЕОНАРДО, новая лаборатория оснащена аппаратами ведущих производителей лабораторного оборудования Roche Diagnostics (Швейцария) и Sysmex (Япония), Abbott (USA) и других. Информационная лабораторная система Cristal S с использованием штрих-кодирования биоматериала объединяет все аппараты между собой. Общая площадь лаборатории составляет 180 м2. Количество персонала – 6 человек.

До конца 2011 года Лаборатория ЛЕОНАРДО планирует инвестировать в развитие €3,5 млн. долларов и открыть дополнительно 48 подразделения по всей Украине, расширив сеть до 120 лабораторных центров по всей стране.

 
08 Декабря, 07:07, Автор: Alexander Grinyov


Видео с церемонии открытия лаборатории "Леонадро"
22 Декабря, 18:38, Автор: Taras Kudla


ЧЕРНІВЦІ, 7 грудня. /Наталія Команяк - УКРІНФОРМ/. Представники Італії висловили готовність розширити співпрацю з Чернівцями, зокрема у сфері будівельного бізнесу, а віце-мер міста Генуя запропонував налагодити партнерські стосунки між містами Чернівці та Генуя. Це відбулося під час зустрічі чернівецьким міським головою Миколою Федоруком делегації Італії у складі віце-мера Генуї Антоніо Фабрі та президента конфедерації будівельників Італії Карла Креста, які перебували в Чернівцях у зв'язку з відкриттям італійсько-української медико-діагностичної лабораторії "Леонардо". У зустрічі взяли також участь підприємці Олександр та Ольга Гріньови та їхній італійський партнер Джан Франко Джентілі, які спільно втілюють на Буковині медико-діагностичний проект. Про це УКРІНФОРМу повідомили в прес-центрі міськради.

18 Декабря, 21:49, Автор: Taras Kudla


У Чернівцях відкрили нову сучасну медико-діагностичну лабораторію. Тут робитимуть різноманітні аналізи у короткі терміни, навіть ті, для яких зразки раніше везли до столиці. Цей медичний заклад відкритий за оригінальним проектом італійських лікарів. Він реалізований за підтримки посольства Італії в Україні. Нині в нашій державі працюють дві такі лабораторії у Києві.
Нова італійсько-українська лабораторія «Леонардо» не має аналогів на Буковині. Вона оснащена за сучасними вимогами світової медицини, каже генеральний директор Олександр Гріньов.
Олександр ГРІНЬОВ, генеральний директор діагностичної лабораторії «Леонардо»: «Ця лабораторія оснащена за останніми вимогами для виконання діагностичних аналізів. Тут є гарантія якості, тому що аналізатори гарантують достовірність результатів на 98,9%. Для цього використовуються сучасні італійські реактиви.»
Працівники лабораторії кажуть, швидке і точне проведення аналізів на цьому обладнанні потребує мінімального втручання людини і є значною допомогою у діагностуванні.

18 Декабря, 21:45, Автор: Taras Kudla


Завдання влади – забезпечити доступ до якісного діагностування тим, хто цього потребує, але не має можливості оплачувати дороговартісні дослідження.
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Куліш під час урочистого відкриття в Чернівцях іта-лійсько-української медико-діагностичної лабораторії “Леонардо”. І таких домовленостей з власниками нового медичного центру очільнику крайової влади вдалося досягти. “Леонардо” має багато особливостей, які відрізняють її від інших чернівецьких лабораторій. Як відзначив начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Шкробанець, лабораторія “Леонардо” по вул. Буковинській, 25 — це не тільки місце забору аналізів та їх зберігання з метою подальшого переправлення до столичних лабораторій чи подібних закладів з більшими можливостями в інших реґіонах країни, а місце фахового дослідження аналізів, де відповідають за результат. Також це заклад, обладнаний найсучаснішою американською технікою, яка самостійно виконує дослідження матеріалу і видруковує результат, що цілком виключає вплив так званого “людського фактору” і пов’язані з цим помилки.
Володимир Куліш відзначив, що наразі, з відкриттям лабораторії такого рівня, область готова протистояти можливій другій хвилі епідемії грипу: тепер аналізи на наявність різних штамів грипу, в тому числі й AN1H1, можна робити просто в Чернівцях – у той час як під час першої хвилі ми змушені були відправляти їх на підтвердження до Києва та навіть Лондона.

18 Декабря, 21:42, Автор: Taras Kudla


У Чернівцях відкрили італійсько-українську лабораторію, аналогів якій не має у Західній Україні.

Вона має змогу виконувати понад 300 видів різноманітних аналізів, які непотрібно відправляти в Київ чи за межі країни.

Діагностична лабораторія «Леонардо» обладнана найсучаснішою американською технікою, яка самостійно виконує дослідження матеріалу. 

Це значний розвиток в галузі медицини нашої області.

На відкритті присутні були голова ОДА Володимир Куліш, керівники медичних установ міста, представники посольства Італії в Україні, провідні фахівці італійських клінік та наша знімальна група.

18 Декабря, 21:33, Автор: Taras Kudla