Вход →
Поиск:            Написать нам
Лаборатория
Анализы и цены
Правила подготовки к анализам
Сдать анализы на дому

Диагностика
Узи диагностика
Кардиомониторинг

Физиотерапия
Описание
Область применения
Аутокинезотерапия
Электротерапия
Магнитотерапия
Ультразвуковая терапия
Прессотерапия
Лазеротерапия
Косультация вертебролога

Генетика
Описание
Прайс-лист
Генетический паспорт

Специальные предложения
VIP-программы
Паспорт здоровья
Программы комплекс. обследования

Страховая медицина
Общая информация
Информация для пациентов
Список страховых компаний с которыми мы сотрудничаем
Перечень услуг по страховому полюсу
Предложения по страховке
Оплата в кредит

Сотрудничество
Преимущества
Поставка оборудования

О нас пишут → Телеканал "Чернівці"

У Чернівцях відкрили італійсько-українську лабораторію, аналогів якій не має у Західній Україні.

Вона має змогу виконувати понад 300 видів різноманітних аналізів, які непотрібно відправляти в Київ чи за межі країни.

Діагностична лабораторія «Леонардо» обладнана найсучаснішою американською технікою, яка самостійно виконує дослідження матеріалу. 

Це значний розвиток в галузі медицини нашої області.

На відкритті присутні були голова ОДА Володимир Куліш, керівники медичних установ міста, представники посольства Італії в Україні, провідні фахівці італійських клінік та наша знімальна група.

У Чернівцях відкрилася італійсько-українська діагностична лабораторія  “Леонардо”.  Вона відрізняється від інших подібних установ тим, що це не тільки місце забору аналізів та їх зберігання, а місце фахового дослідження аналізів, де відповідають за результат. Також цей заклад, обладнаний найсучаснішою американською технікою, сумою на 11 мільйонів гривень по залишковій вартості,  яка самостійно виконує дослідження матеріалу і видруковує результат, що цілком виключає вплив так званого “людського фактору” і пов’язані з цим помилки. За словами присутнього на відкритті губернатора Володимира Куліша вона може дати відповіді на багато питаннь, яких ми до цього часу не могли отримати.

Відкриття цієї лабораторії -  це також перший крок в спілкуванні медичного бізнесу з італійською стороною.   Італійський фахівець, який працює в цій області майже 35 років Джан- Франко Джантілі  створив 2 такі лабораторії в Італії. Це третя та перша за межами рідної країни. 

За словами Джан-Франко Джантілі ця лабораторія працює за швидкої та економічної системою європейського рівня. Дані пацієнта в реєстратурі вводять в центральний комп’ютер, який підключений з усім обладнанням лабораторії.  Таким чином кожна  машина вже знає коли і які аналізи вона робить і відправляє результати в центральний комп’ютер. Пацієнту залишається тільки їх забрати. Також є можливість дізнатися результати через інтернет.     
Лабораторія «Леонардо» втілюватиме у Чернівцях і низку соціальних програм для населення, якими передбачаються безкоштовні консультації італійських спеціалістів, виконання 20% послуг безкоштовно. Голова ОДА розповів, що вже є домовленість про те, що діти, які поступають в обласну дитячу лікарню з патологіями чи важкими захворюваннями та інші соціально - незахищені групи населення обслуговуватимуться безкоштовно

Таїсія Гросу. Телеканал «Чернівці».
18 Декабря, 21:33, Автор: Taras Kudla