Вход →
Поиск:            Написать нам
Лаборатория
Анализы и цены
Правила подготовки к анализам
Сдать анализы на дому

Диагностика
Узи диагностика
Кардиомониторинг

Физиотерапия
Описание
Область применения
Аутокинезотерапия
Электротерапия
Магнитотерапия
Ультразвуковая терапия
Прессотерапия
Лазеротерапия
Косультация вертебролога

Генетика
Описание
Прайс-лист
Генетический паспорт

Специальные предложения
VIP-программы
Паспорт здоровья
Программы комплекс. обследования

Страховая медицина
Общая информация
Информация для пациентов
Список страховых компаний с которыми мы сотрудничаем
Перечень услуг по страховому полюсу
Предложения по страховке
Оплата в кредит

Сотрудничество
Преимущества
Поставка оборудования

О нас пишут → У Вінниці відкрили надсучасну лабораторію

Будь-які аналізи робитимуть за кілька годин

У Вінниці на території ЦМС "Локомотив" відкрили сучасну клініко-діагностичну лабораторію "Леонардо". Тут робитимуть аналізи у найкоротші терміни. Навіть ті, які раніше везли до Києва. Таких лабораторій в Україні поки що тільки три: у Тернополі, Чернівцях (головне відділення) і відтепер у Вінниці.
- Унікальність лабораторії в тому, що всі аналізи робляться на місці з абсолютною точністю. Не потрібно нікуди їхати. Весь процес на одній території, - пояснив головний лікар лабораторії "Леонардо" Сергій Перегончук. - У результаті витрачається набагато менше часу.
Лабораторія "Леонардо" оснащена найсучаснішою апаратурою, яка потребує мінімум людського втручання. Всі аналізи робляться винятково на італійських і німецьких реактивах. Тут можна буде зробити загальний аналіз сечі, крові, гормонів щитовидної залози, репродуктивної сфери, бактеорологічні дослідження, діагностику алергії, патології вагітності, урогенітальних інфекцій, ДНК-діагностику тощо.
- У нас є кардіомаркери, які за 4 години визначають, є в пацієнта інфаркт міокарда чи немає. Більше у Вінниці такого ніхто не робить, - додає головний лікар. - Методика визначення харчової непереносимості запатентована. Тому тільки лабораторія "Леонардо" може впроваджувати цей метод діагностики на території України.
Усі звикли бачити велику лабораторію із чималою кількість людей, тут же, навпаки - тільки багато апаратури і персонал із шести осіб. Кваліфіковані лікарі-лаборанти пройшли навчання і стажування у провідних спеціалістів Італії, що разом із сучасним обладнанням гарантує стовідсоткову достовірність і якість результатів.
За словами генерального директора клініко-діагностичної лабораторії "Леонардо" Олександра Гріньова, компактна лабораторія своєю потужністю може охопити всіх пацієнтів Вінницької області.
- Кожен аналізатор здатен виробляти від 200 до 5000 аналізів за добу. Гематологічний аналізатор виконує за 14 секунд загальний розгорнутий аналіз крові 25 показників. Зазвичай, лаборанту на це потрібно до 40 хвилин і більше на одного пацієнта.
"Леонардо" - міжнародна мережа, яка розвивається і в Україні. Вперше лабораторію відкрили в Італії. У подальшому подібні лабораторії планують відкривати у всіх обласних центрах. Ціни тут досить приємні. Крім того, є спеціальні, так звані пакетні пропозиції, коли декілька досліджень беруться в один пакет, за рахунок чого меншає їх загальна вартість.
Велику увагу мережа лабораторій приділяє благодійництву. Протягом 2010 року працівниками зроблено більше 12,5 тисячі безкоштовних обстежень. Наприклад, до Дня захисту дітей проводився безкоштовний аналіз крові. Також були програми "Серцево-судинний риск під контролем", "Щитовидна залоза", "Дні турботи про печінку" тощо, де всім робилися безкоштовні дослідження.
На даний момент лабораторія "Леонардо" забезпечує знижку 5-15% усім особам із постійною втратою працездатності (інвалідністю) за наявності посвідчення.
У вінницьку філію інвестовано 650 тис. доларів.

 

http://misto.vn.ua/ua/archive/2011-06-08/days/3402
16 Июня, 16:41, Автор: Taras Kudla